warning image

Personal: Vi har i nuläget ett fel i Indra analys där de defaultvalda analystillfällena visar fel siffror. Välj därför aktivt det analystillfälle du vill titta på när du gör ditt urval i analysen. Vi har i nuläget ingen prognos när felet kommer vara åtgärdat. Vid frågor mejla gymnasieantagningen@storsthlm.se

Nu har ansökan stängt

Ansökan / 16 maj 2024

35018401 View From The Back On Three High School Students City

Ansökan stängde den 15 maj

Du kan fortfarande logga in på ansökningswebben men du kan inte ändra i din ansökan. Resultatet av slutantagningen visas den 2 juli. Har du frågor om din ansökan? Kontakta i första hand din studie- och yrkesvägledare. Har du inte den möjligheten kan du även mejla oss på gymnasieantagningen@storsthlm.se

Läs mer om sena kompletteringar här

Kategorier: Elev, Ansökan
Visa cookie-information