warning image

Personal: Vi har i nuläget ett fel i Indra analys där de defaultvalda analystillfällena visar fel siffror. Välj därför aktivt det analystillfälle du vill titta på när du gör ditt urval i analysen. Vi har i nuläget ingen prognos när felet kommer vara åtgärdat. Vid frågor mejla gymnasieantagningen@storsthlm.se

Nu kan du läsa mässtidningen digitalt

Nyheter / 20 november 2023

19343027 Teenage Couple Looking At Laptop Computer Together At Home

Den 21-23 november pågår Gymnasiemässan i Älvsjö. Vill du ha koll på allt som händer där? Läs mässtidningen på nätet! Där hittar du all info om vad som händer därinne och vad som gäller för gymnasievalet. Du hittar också intervjuer med elever som berättar vilka val de gjorde och varför.

Här kan du läsa årets mässtidning.

Kategorier: Elev, Nyheter

Relaterade artiklar

55506434 Smiling Biracial Disabled Businesswoman Looking Over
Nyheter / 7 november 2023 Välkommen till Gymnasiemässan 2023!
Visa cookie-information